Oddział V "Pszczółki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

Nasza galeria 

Zajęcia dodatkowe 

kontakt z nauczycielami grupy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy grupą 6-latków. Większość z nas uczęszcza do przedszkola już czwarty rok. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Jest dostosowana do naszych potrzeb edukacyjnych. Często gramy w gry planszowe, układamy puzzle, śpiewamy i rysujemy. Chętnie poznajemy litery i cyfry a w wolnych chwilach konstruujemy z klocków, lepimy z plasteliny i bawimy się. To poprzez zabawy właśnie uczymy się, jak zachować się w różnych sytuacjach.

Nasze Panie wiele uwagi poświęcają temu, byśmy byli dobrze przygotowani do szkoły. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi, spacerami oraz wszelkimi czynnościami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem w roli przyszłego ucznia. Uczymy się i bawimy w oparciu o aktywizujące metody pracy, które dają nam możliwość wszechstronnego rozwoju, zdobywania różnorodnych doświadczeń, rozwijania naszych indywidualnych zainteresowań i zdolności.

W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych oraz odkrywamy tajemnice otaczającego świata. Bardzo lubimy nasze przedszkole ! 

Nauczyciele:
mgr Ewa Karkos
mgr Liliana Matuszek

mail grupowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Woźna oddziałowa:
Gabriela Friedrich