Wydarzenia i galerie 2017/2018

Życzenia wakacyjne

Absolwenci przedszkola 2014-2018

 

 

Za drzwiami przedszkola czekają wakacje...

 

 Za drzwiami przedszkola
czekają wakacje,
a lato zaczyna                  
słoneczne wariacje.      
            Za progiem przygoda
            czas wyruszyć w drogę.
            Ja – cudnych wakacji
                                                                życzyć tylko mogę.       

        W piątek 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy w naszym przedszkolu rok szkolny 2017/2018. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło i nadszedł czas wakacji i pożegnań.  Starszaki, żegnając się, ostatni raz zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie  przed swoimi młodszymi kolegami i koleżankami.

Nasze działania w ramach projektu "Radosne przedszkola Gminy Zawadzkie"

 

Kółko ogrodniczeKółko teatralne     Kolejny rok upłynął naszym „małym aktorom” i „ogrodnikom” w ramach projektu „Radosne przedszkola gminy Zawadzkie”.
W ciągu tego czasu dzieci miały możliwość rozwijania swoich umiejętności aktorskich min. w zabawach z elementami dramy, pantomimy i muzyki. Samodzielnie też wykonywały rekwizyty oraz kukiełki z różnorodnych materiałów do przedstawień. Oczywiście nie mogło zabraknąć oglądania prawdziwych aktorów na scenie Teatru Lalek w Opolu jak i w naszym przedszkolu.

Starszaki żegnają przedszkole

 

        Pożegnanie starszakówWtorek, 19 czerwca był dla naszych starszaków bardzo uroczystym i wzruszającym dniem. W godzinach popołudniowych w Kinoteatrze odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych przedszkolaków. Zaproszeni goście- rodzice i pracownicy  przedszkola  mogli zobaczyć dzieci w pożegnalnym przedstawieniu „Przygoda małej żabki”. Był to też czas na wspomnienia, podziękowania i zapewnienia ze strony starszaków, wyrażonych w wierszu i piosence.