Pożegnanie starszakówCzas płynie nieubłaganie i szybko minęły starszakom beztroskie,  przedszkolne lata w Przedszkolu Publicznym Nr 2 z Odziałem Integracyjnym. Dlatego też w czwartek 13 czerwca w zawadczańskim kinoteatrze odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych przedszkolaków. Na uroczystej gali ostatni raz spotkały się wspólnie: dzieci, ich rodzice i bliscy oraz pracownicy przedszkola.

    Na tę okazję, przyszli pierwszoklasiści przygotowali pod kierunkiem swoich wychowawczyń - Aurelii Schatton - Kuś, Katarzyny Rudzik, Katarzyny Kimak i Barbary Lepiorz, pożegnalny występ. Podczas uroczystości zaprezentowali swoje aktorskie i wokalne umiejętności. Była to także okazja, aby wierszem i piosenką wyrazić radość ze wspólnie spędzonych przedszkolnych lata oraz podziękować wszystkim pracownikom przedszkola.

   A działo się  przez ten czas wiele, co jeszcze raz w wielkim skrócie i z łezką w oku, każdy mógł zobaczyć podczas prezentacji „Przedszkole dziś wspominamy, bo do szkoły się wybieramy…”. Na pamiątkę pani dyrektor i panie wychowawczynie wręczyły absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkową plakietkę absolwenta. W tym dniu nie mogło także  zabraknąć podziękowań dla rodziców, którzy przez wszystkie te lata wspierali nasze przedszkole. Ich zaangażowanie w pracę Rady Rodziców a także w organizację różnych wydarzeń przedszkolnych uhonorowała pani dyrektor. Również i pracownikom przedszkola było bardzo miło usłyszeć tak ciepłe i pełne wdzięczności słowa ze strony rodziców. Mamy nadzieję, że w pamięci wszystkich na długo jeszcze zostaną wspomnienia tych przedszkolnych chwil.