Kwarantanna w grupie IV "Ślimaczków"

 

Szanowni rodzice!

   W związku z uzyskaniem pozytywnego wyniku covid - 19 przez dziecko z grupy IV "Ślimaczki", Sanepid nałożył kwarantannę osobom, które miały kontakt z dzieckiem z pozytywnym wynikiem tzn.: na pracownika i 14 dzieci z oddziału IV. Rodzice dzieci objętych kwarantanną zostali poinformowani o tym fakcie telefonicznie. Czas trwania kwarantanny został wyznaczony do 13 grudnia 2021r. (włącznie).

Pozostałe dzieci gr. IV i innych grup pracują w trybie stacjonarnym. 

Zwracam się także z olbrzymią prośbą o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych.

Jolanta Momot

dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem

W czerwonym kolorze....

 

W poniedziałek 6 grudnia, w Dzień Świętego Mikołaja, w naszym przedszkolu obchodzimy

"Święto koloru czerwonego"  

Pamiętajcie, aby w tym dniu założyć jakiś element ubioru

w tym kolorze.

Opłaty za przedszkole

Plakat informujący rodziców o opłatach za przedszkole za listopad 2021r.

Kwarantanna w grupie III "Motylków"

 

Szanowni rodzice!

   W związku z uzyskaniem pozytywnego wyniku covid - 19 przez dziecko z grupy III "Motylki", Sanepid nałożył kwarantannę osobom, które miały kontakt z dzieckiem z pozytywnym wynikiem tzn.: na pracownika i 16 dzieci z oddziału III. Rodzice dzieci objętych kwarantanną zostali poinformowani o tym fakcie telefonicznie. Czas trwania kwarantanny został wyznaczony do 4 grudnia 2021r. 

Pozostałe dzieci gr. III i innych grup pracują w trybie stacjonarnym. 

Nadal bardzo proszę rodziców, o aktualizację adresu zamieszkania lub numeru telefonu kontaktowego w przypadku, gdy taka zmiana nastąpiła. Zwracam się także z olbrzymią prośbą o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych :-)

Jolanta Momot

dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem

Zajęcia rytmiki

 

Szanowni rodzice!

Informujemy, że we wtorki 23.11.2021r. i 30.11.2021r. odbędą się zaległe zajęcia rytmiki z dnia 11.11.2021r. i 18.11.2021r.

 

warsztaty przyrodnicze

 

Szanowni rodzice!

Przed nami dwa ostatnie warsztaty przyrodnicze w gr. III, IV i V  -  "Bądź Eko - zostań przyjacielem Ekoludka" oraz "Idzie zima. Pomagamy zwierzętom i ptakom. Karmnik dla ptaków". Bardzo proszę, aby dzieci z gr. III, IV i V przyniosły do przedszkola na środę 24 listopada - zbędne plastikowe zakrętki, drobne pudełeczka, małe papierowe rolki po papierze, kasztany, żołędzie itp..., natomiast na poniedziałek 29 listopada - rolki po papierze toaletowym.

Jolanta Momot

dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem

Akcja charytatywna dla chorych dzieci

 

Szanowni rodzice!

Informujemy, że Przedszkole Publiczne Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem bierze udział w akcji świątecznej zbiórki gier, zabawek i książek dla dzieci oddziału hematologii i onkologii w Kielcach pt. "Gwiazdkę z nieba jeśli chcesz - dostaniesz". Akcja charytatywna będzie trwała do 10 grudnia 2021r. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce. Przyniesione przedmioty można przynieść do przedszkola i złożyć w wyznaczonym miejscu.

 

przedszkolni koordynatorzy akcji

Aurelia Schatton-Kuś i Ewa Podgórni