W dniach 21 i 22 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Był to wyjątkowy czas pełen wzruszeń, radości oraz serdecznych spotkań międzypokoleniowych. We wszystkich grupach dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały przygotowane występy artystyczne — nie zabrakło wierszyków, piosenek, tańców oraz ciepłych życzeń skierowanych do swoich ukochanych Babć i Dziadków.
Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki, które były wyrazem wdzięczności, miłości i szacunku. Ten moment dostarczył wielu wzruszeń zarówno dzieciom, jak i zaproszonym gościom. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem, podczas którego dzieci, Babcie i Dziadkowie mogli spędzić czas razem, porozmawiać oraz cieszyć się swoją obecnością. Spotkanie było doskonałą okazją do podkreślenia, jak ważna jest wzajemna więź, miłość oraz chęć wspólnego spędzania czasu, które budują poczucie bezpieczeństwa i radości u najmłodszych. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność, ciepło i uśmiech.
Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz wielu pięknych chwil spędzonych wspólnie z wnukami. Babciu, dziadku, żyjcie sto lat!
Żabki
Motylki
Ślimaczki
Pszczółki





