Oddział V "Żabki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

"Kreatywna matematyka"
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny 

"Co słonko widziało - Na dziecięce kłopoty... Brzechwa"
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny 

Jesteśmy grupą 6-latków. Większość z nas uczęszcza do przedszkola już czwarty rok. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Jest dostosowana do naszych potrzeb edukacyjnych. Często gramy w gry planszowe, układamy puzzle, śpiewamy i rysujemy. Chętnie poznajemy litery i cyfry a w wolnych chwilach konstruujemy z klocków, lepimy z plasteliny i bawimy się. To poprzez zabawy właśnie uczymy się, jak zachować się w różnych sytuacjach.

Nasze Panie wiele uwagi poświęcają temu, byśmy byli dobrze przygotowani do szkoły. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi, spacerami oraz wszelkimi czynnościami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem w roli przyszłego ucznia. Uczymy się i bawimy w oparciu o aktywizujące metody pracy, które dają nam możliwość wszechstronnego rozwoju, zdobywania różnorodnych doświadczeń, rozwijania naszych indywidualnych zainteresowań i zdolności.

W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych oraz odkrywamy tajemnice otaczającego świata. Bardzo lubimy nasze przedszkole ! 

Nauczyciele:
mgr Ewelina Lizurej
mgr Renata Piłacka

kontakt z nauczycielami grupy: tel. 774616485

Woźna oddziałowa:
Anna Skrzyniarz